O lokalnym RYNKU NIERUCHOMOŚCI to my wiemy najwięcej!

  793 02 02 02

O firmie


logo

PROSPERHOME Centrum Nieruchomości powstało w 2009  i stopniowo, dzięki profesjonalnemu przygotowaniu i doskonałej znajomości rynku, firma zyskała miano lidera w swojej branży. Od roku 2012 również podjęliśmy stałą współpracę z deweloperami. Oferujemy kompleksową pomoc w załatwianiu wszelkich spraw związanych z Państwa mieszkaniem, domem czy działką – od kwestii formalno-prawnych po doradztwo ze strony doświadczonych pracowników.


U nas klient nie jest kolejnym numerkiem w korporacji – nasz klient jest dla nas wyjątkowy.


logo

Zespół PROSPERHOME, to specjaliści rynku nieruchomości. Posiadamy licencję zawodową o numerze 6653, nasza wiedza z zakresu nieruchomości była zweryfikowana dwustopniowym egzaminem przez Ministra Budownictwa już w 2007 r. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w najlepszych biurach nieruchomości działających na rynku wrocławskim jak również szereg szkoleń oraz uczestniczenie w szkoleniach ustawicznych stale podnosi nasze kwalifikacje oraz pomaga nam coraz lepiej dostosowywać się do rosnących wymagań naszych klientów. Naszym celem jest zapewnienie Państwu najwyższego bezpieczeństwa przy nabywaniu, zbywaniu , najmie oraz wynajmie nieruchomości. Charakteryzuje nas wysoka jakość obsługi, rzetelność, uczciwość, zaangażowanie, profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta- przede wszystkim troska o jego interesy, a świadcząc usługi kierujemy się zasadami etyki i skrupulatnie przestrzegamy prawa.


Nie obiecujemy cudów- obiecujemy 100% naszego zaangażowania.
W celu zapewnienia kompleksowej obsługi, współpracujemy z najlepszymi notariuszami, prawnikami, rzeczoznawcami, doradcami kredytowymi, zarządcami nieruchomości oraz innymi firmami biorącymi udział w obrocie nieruchomościami. Wszystkie lata pracy pozwoliły nam zdobyć ogromne doświadczenie, które ciągle procentuje i pozwala na szybsze i sprawniejsze załatwianie nawet najtrudniejszych spraw. Nauczyliśmy się również jednej, bardzo ważnej zasady – w Świecie Nieruchomości najważniejszy jest klient i to od powodzenia jego przedsięwzięcia zależy powodzenie naszej firmy. 


Kochamy Jelcz-Laskowice i okolice i dlatego tutaj chcemy łączyć naszą pasję i Państwa satysfakcję.